Z Pokolenia Na Pokolenie

od 1990 roku

Piekarnia

Nasze pieczywo tworzymy bez pośpiechu i z pasją, stosując tradycyjne metody. Dzięki wydłużonej fermentacji jesteśmy w stanie wydobyć ze zboża to, co najlepsze, dając Państwu wyśmienity produkt, który jest doceniany przez smakoszy.

Nie idziemy na skróty, nie oszczędzamy na naturalnych surowcach ani przygotowaniu naszych piekarzy, ponieważ nasza praca jest naszą pasją. Wierzymy, że tradycyjne metody w dalszym ciągu sprawdzają się w świecie, w którym pośpiech i oszczędność.

 

Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy coś specjalnego. Nasze produkty premium charakteryzują się wyrafinowanym smakiem i interesującymi recepturami. Możemy poszczycić się między innymi chlebami razowymi z takimi dodatkami jak żurawina czy dynia, a także doskonałymi chlebami orkiszowymi. W naszej ofercie znajduje się również pieczywo wyprodukowane ze składników nie zawierających glutenu. Tworząc produkty z tej serii w dalszym ciągu pozostajemy wierni tradycyjnym przepisom, które pozwalają nam na tworzenie smacznego i zdrowego pieczywa.

 

 

Wirtualny spacer

Zobacz wirtualny spacer po naszej piekarnii i cukiernii w Tychach

Zobacz

43-100 Tychy

ul. Piłsudskiego 14

e-mail: biuro@uprzewoznika.pl

Formularz kontaktowy

Prosimy wypełnić poniższy formularz kontaktowy celem założenie zapytania ofertowego, bądź otrzymania potrzebnych informacji.