Z Pokolenia Na Pokolenie

od 1990 roku

Cukiernia

Torty

Ważne chwile w Państwa życiu będą jeszcze piękniejsze z naszą pomocą. Mistrzowie cukiernictwa przygotują dla Was torty okolicznościowe, które na długo pozostaną w pamięci Waszych gości. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i przykładamy wagę nawet do najdrobniejszych detali dekoracji zgodnie z życzeniami naszych klientów. Tworzymy dla Państwa i na Państwa oczach, dzięki czemu możecie mieć pewność, że otrzymacie dokładnie to, czego oczekujecie.

Do wyrobu tortów wybieramy jedynie naturalne składniki najwyższej jakości według receptur cenionych rzemieślników cukiernictwa. Możemy więc z dumą powiedzieć, że nasze produkty są nie tylko smaczne, lecz również zdrowe.

 

 

Ciasta

Tworzymy tradycyjne ciasta, które są uwielbiane przez naszych klientów. W swojej ofercie mamy zarówno znane wszystkim serniki, kołocze, niezliczone ciasta z kremami, jak i sezonowe wyroby, które oparte są głównie o świeże owoce. Chętnie poczęstujemy państwa również puszystymi drożdżówkami, które idealnie sprawdzą się jako drugie śniadanie czy rozpływającymi się w ustach ciastami deserowymi. Osoby na diecie nie obejdą się u nas smakiem, ponieważ mamy dla nich produkty bez glutenu i cukru.

Nasze wypieki są zawsze pyszne, świeże i naturalnie zdrowe.

Wirtualny spacer

Zobacz wirtualny spacer po naszej piekarnii i cukiernii w Tychach

Zobacz

43-100 Tychy

ul. Piłsudskiego 14

e-mail: biuro@uprzewoznika.pl

Formularz kontaktowy

Prosimy wypełnić poniższy formularz kontaktowy celem założenie zapytania ofertowego, bądź otrzymania potrzebnych informacji.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: RODO) informuję, iż: klauzula rodo. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę U Przewoźnika Sp. K. z siedzibą w Tychach, przy ul. Piłsudskiego 14, moich danych osobowych zawartych w formularzu, w celu i zakresie niezbędnym do uzyskania odpowiedzi na zadane pytanie. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od administratora danych firmę U Przewoźnika Sp. K. z siedzibą w Tychach, przy ul. Piłsudskiego 14, informacji marketingowych przez e-mail, sms, telefon i inne podobne środki.